Nowy rok rozpoczynamy aktywnie! Zachęcamy do skorzystania z naszej nowej oferty.

  • Dwu- i trzylatki wraz z rodzicami zapraszamy na zajęcia SMYKI W RYTMIE MUZYKI podczas których najmłodsi będą uczestniczyć w zabawach ruchowych i poznawać fascynujący świat muzyki i tańca. Zajęcia odbywać będą się dwa razy w miesiącu, we wtorki od godz. 16.00. Cena – 30 zł/miesiąc (2 spotkania).
  • TANECZNYM KROKIEM to warsztaty tańca towarzyskiego i użytkowego, czyli discofoxa dla dorosłych, które pomogą poczuć się swobodnie na parkiecie podczas każdej imprezy. Na zajęciach pary poznają podstawowe kroki, nauczą się tańczyć do wolnych i szybkich utworów. Warsztaty odbywać będą się raz w miesiącu, w soboty w godz. 16.00-17.30. Cena – 50 zł od pary/1 spotkanie.
  • Zdrowy kręgosłup to inwestycja na przyszłość. Już dzisiaj zadbaj o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie. Zapraszamy na zajęcia W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH – GIMNASTYKA LECZNICZA ZE SZCZYPTĄ TEORII. Podczas zajęć, które będą się odbywać dwa razy w miesiącu, w wybrane piątki o godz. 17.30, dowiemy się jak ćwiczyć i dbać o najważniejszą podporę naszego ciała. Mówić będziemy również o zdrowym stylu życia – jak realizować go w praktyce oraz skąd czerpać motywację i siłę do trwałej zmiany codziennych nawyków. Cena – 20 zł/spotkanie.
  • Piękną i modną można być w każdym wieku – raz w miesiącu, w czwartki o godz. 18.00, zapraszamy do udziału w warsztatach ABC STYLU. Typy kobiecych sylwetek, zasady rządzące doborem garderoby, podstawy teorii kolorów – to zaledwie część zagadnień, które omawiać będzie osobista stylistka Justyna Kowalcze. Cena – 60 zł/4 spotkania.
  • Miłośników podróży i ciekawych świata zapraszamy na  spotkania z podróżnikami w ramach cyklu: Z DZIENNIKA PODRÓŻNIKA Podczas pierwszego z nich gościć będziemy Roberta Gondka, który opowie o swojej drodze na najwyższe szczyty Afryki w Tanzanii, Kenii, Ugandzie, Rwandzie i Burundi. Wstęp wolny.

Zapisy i szczegółowe informacje: tel. 12 278 32 00 wew. 102.