O nas

MISJA

Centrum Kultury i Turystyki to miejsce otwarte i przyjazne wobec wszelkiej twórczej aktywności mieszkańców, inspirujące do działania. Miejsce, w którym rozwija się pasje i czerpie z bogactwa tradycji lokalnej, a w szerszym zakresie tworzy wspólnotę mieszkańców działających razem i wspierających się wzajemnie. Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce jest samorządową instytucją kultury, której organizatorem jest Miasto i Gmina Wieliczka.

SIEDZIBA

Nasza siedziba mieści się w zabytkowej kamienicy przy Rynku Górnym 6 w Wieliczce. Budynek został wzniesiony pod koniec XIX wieku na potrzeby Kasy Oszczędności. Działalność prowadzimy również w świetlicach środowiskowych na terenie Gminy Wieliczka – w Janowicach, Lednicy Górnej, Kokotowie, Mietniowie, Sułkowie oraz w Sygneczowie.

ZESPÓŁ

  • Agnieszka Szczepaniak
  • aszczepaniak@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00
  • Anna Janik-Garbiec
  • ajanik@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00 wew. 104
  • Agnieszka Kozioł – kierownik
  • agkoziol@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00 wew. 102
  • Andrzej Klimczyk
  • aklimczyk@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00 wew. 102
  • Klaudia Wojenka – kierownik
  • kwojenka@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00 wew. 102
  • Regina Chlebda
  • rchlebda@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00 wew. 102
  • Katarzyna Tuteja – kierownik
  • ktuteja@wieliczka.eu
  • 604 320 319 – Świetlica Środowiskowa w Lednicy Górnej
  • 664 550 457 – Świetlica Środowiskowa w Janowicach
  • swietlicajanowice@wieliczka.eu
  • 516 931 204 – Świetlica Środowiskowa w Sułkowie
  • swietlicasulkow@wieliczka.eu
  • 519 022 830 – Świetlica Środowiskowa w Mietniowie
  • 502 101 373 – Świetlica Środowiskowa w Sygneczowie
  • 500 866 483 – Świetlica Środowiskowa w Kokotowie
  • Justyna Kołos – kierownik
  • jkolos@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00
  • Barbara Krawczyk
  • bkrawczyk@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00
  • Maria Borowiec
  • Stanisława Gawlik

PARTNERZY

KONTAKT

Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce

Rynek Górny 6, 32-020 WIELICZKA
tel. + 48 12 278 32 00
fax. + 48 12 278 32 00 wew. 101
e-mail: ckit@wieliczka.eu

NIP 683-19-62-271,  REGON 120182726

Nr konta bankowego:
Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczce
23 8619 0006 0010 0200 8051 0001

Świetlica Środowiskowa w Lednicy Górnej
tel. 604 320 319
e mail: swietlicalednica@wieliczka.eu

Świetlica Środowiskowa w Janowicach
tel. 664 550 457
e mail: swietlicajanowice@wieliczka.eu

Świetlica Środowiskowa w Sułkowie
tel. 516 931 204
e mail: swietlicasulkow@wieliczka.eu

Świetlica Środowiskowa w Mietniowie
tel. 519 022 830

Świetlica Środowiskowa w Sygneczowie
tel. 502 101 373

Świetlica Środowiskowa w Kokotowie
tel. 500 866 483