Plan zajęć 2016/2017

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
9.00-13.00
Akademia dla
najmłodszych
9.00-13.00
Akademia
dla najmłodszych
9.00-13.00
Akademia dla
najmłodszych
14.00-18.00
Nauka gry na
instrumentach
TOMASZ ŁATAK
12.00-20.00
Nauka gry na
instrumentach
TOMASZ ŁATAK
13.00-16.00
Nauka gry na
instrumentach
TOMASZ ŁATAK
15.00-16.30
Klub Maluszka
„Koralik”
16.30-18.00
Klub Maluszka
„Koralik”
13.30-20.00
Nauka gry na
instrumentach

GRAŻYNA
KWIATKOWSKA
14.00-16.00
Dyżur PTTK
16.30-18.00
Klub Maluszka
„Koralik”
16.30-17.30
Klub Młodego
Plastyka
16.30-19.30
Warsztaty
Kreatywnego Pisania
(wybrane poniedziałki miesiąca)
16.30-17.15
Zajęcia rytmiczno –
taneczne
17.00-18.05
Zajęcia rytmiczno –
taneczne
17.30-19.00
Robotowo
17.30-18.30
Klub Młodego
Plastyka

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W LEDNICY GÓRNEJ
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Szachy
16.30-17.30
Fitness
19.30 – 20.30

Plastyka
17.00-18.00

Fitness
19.30-20.30

Gimnastyka
artystyczna
18.45-19.45

 

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W JANOWICACH
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 Grupa SILKFENCING
18.45-20.15

Język rosyjski
15.00-15.45

Tenis stołowy
16.00 – 18.00

Język rosyjski
15.00-15.45
Kenjutsu
17:00-18:00

 Balet
15.30-16.15

 

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W SUŁKOWIE
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Balet
18.30-19.15
Fitness
20.30 – 21.30

 Próba
zespołu Sułkowanie
18.00-22.00

Warsztaty plastyczne
18.00-19.00

Fitness
20.30-21.30

  Próba
zespołu Sułkowanie
17.00-22.00
Szachy
17.00-18.00

 

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W MIETNIOWIE
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 Zajęcia prowadzone
przez SP w Mietniowie
8.00-13.00Szachy
15.00-16.00
  Zajęcia prowadzone
przez SP w Mietniowie
8.00-13.00Próba zespołu Mietniowiacy
19.30-21.00
   Zajęcia prowadzone
przez SP w Mietniowie
8.00-13.00Próba zespołu Mietniowiacy
17.00-19.00

  Zajęcia prowadzone
przez SP w Mietniowie
8.00-13.00

Taniec
nowoczesny
18.00-19.00

Próba zespołu Mietniowiacy
19.30-21.00

   Zajęcia prowadzone
przez SP w Mietniowie
8.00-13.00

 

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W SYGNECZOWIE
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
   Zajęcia prowadzone
przez SP w Sygneczowie
8.00-13.00

Tenis stołowy
18.00-19.00
Gimnastyka dla seniora
19.45-20.30

Fitness
20.00-21.00

  Zajęcia prowadzone
przez SP w Sygneczowie
8.00-13.00
 Fitness

20.30-21.30

Szachy
15.30-16.30
Gimnastyka
dla seniora
19.45-20.30
Fitness
20.30-21.30

 

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W KOKOTOWIE
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 Próba Zespołu Tańców
Regionalnych z Kokotów
18.00-19.00

Szachy
16.30-17.30

Fitness
19.30-20.30

 Taniec
nowoczesny
17.15-18.15