Plan zajęć 2018/2019

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Nauka gry na
instrumentach
TOMASZ ŁATAK
(godziny do uzgodnienia z instruktorem)
14.30 – 18.00
Nauka gry na
instrumentach
TOMASZ ŁATAK
(godziny do uzgodnienia z instruktorem)
14.30 – 19.00
Dzieci mają głos – zajęcia logopedyczno – poznawcze
10.00-10.45 (gr. 4-9/12msc)
11.00-11.45 (gr. 9/12-18 msc)
12.00-12.45 (gr. 18-24msc)
13.00-13.45 (gr. 24msc – 3 lat)
Akademia Młodego Aktora
15.45 – 17.45

Klub Maluszka „Koralik”

17.30-19.00 (II grupa)
Akademia Młodego Aktora
15.45 – 17.45
Nauka gry na
instrumentach

GRAŻYNA
KWIATKOWSKA
(godziny do uzgodnienia z instruktorem)
13.30 – 20.15
Nauka gry na
instrumentach
TOMASZ ŁATAK
(godziny do uzgodnienia z instruktorem)
16.00 – 18.00
Warsztaty wokalne 

Warsztaty
Kreatywnego Pisania
(wybrane poniedziałki miesiąca)
16.45-19.45
Smyki w rytmie muzyki
( I grupa)
16.00-17.00
(II grupa)
17.10 – 18.10
Młody fotograf
16.00 – 17.00
14.00-16.00
Dyżur PTTK
Klub Maluszka „Koralik”
16.00-17.30 (I grupa)
 Tanecznym krokiem
16.00 – 17.30
Zajęcia rytmiczno-taneczne

16.30-17.15 (I grupa)
17.25-18.05 (II grupa)

Klub Młodego Plastyka
16.30 – 17.30
Sensoryka dla smyka

16.30-17.15

 18:00-21:00
Próba teatru „Sztolnia”
 Tanecznym krokiem
17.30 – 19.00

Próba chóru „Lutnia”

18.00-20.00

Próba teatru „Sztolnia”
18.00-21.00
 Postawa to podstawa

17.30-18.15

17:15- 19:15
Grupa Twórcza „W wolnej chwili”
Shuffle Dance
18.45- 19.45
Próba chóru „Lutnia”

18:00-20:00

18:00-20:00Próba zespołu Yanabanda

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W LEDNICY GÓRNEJ
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Przedszkole
07.00-17.00

Fitness
19.30 – 20.30

Przedszkole
07.00-17.00

Zdrowy kręgosłup
19.00-19.45

Przedszkole
07.00-17.00

Fitness
19.30-20.30

Przedszkole
07.00-17.00

Gimnastyka ogólnorozwojowa
17.00-18.00

Zdrowy kręgosłup
19.15-20.15

Przedszkole
07.00-17.00
ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W JANOWICACH
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Szkoła
8.00-15.00Fitness
19.30-20.30

Szkoła
8.00-15.00

Klub Maluszka „Koralik”
17.15-18.45

Zebranie stowarzyszenia
19.30 (I wtorek miesiąca)

Szkoła
8.00-15.00Gimnastyka Artystyczna
14.45-15.45Zumba
19.00-20.00Zebranie KGW
18.00 (I środa miesiąca)

Szkoła
8.00-15.00

Szkoła
8.00-15.00Szachy
16:00-17:00
ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W SUŁKOWIE
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Gimnastyka artystyczna
18.00-19.00

Fitness
20.30 – 21.30

Zebranie KGW
19.00 (I poniedziałek miesiąca)

Warsztaty plastyczne
17.45-18.45Próba
zespołu Sułkowanie
20.00-22.00 (GR II i III)

Klub Maluszka „Koralik”
16.30-18.00

Fitness
20.30-21.30

Próba
zespołu Sułkowanie
17.30-22.00
ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W MIETNIOWIE
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 Zajęcia prowadzone
przez SP w Mietniowie
8.00-14.00Zumba
19.00-20.00Próba zespołu Mietniowiacy
20.00-21.00
Zajęcia prowadzone
przez SP w Mietniowie
8.00-14.00Próba zespołu Mietniowiacy
17.00-21.00
   Zajęcia prowadzone
przez SP w Mietniowie
8.00-14.00Gimnastyka artystyczna
I grupa 16.00-17.00
II grupa 17.00-18.00Zdrowy kręgosłup
18.00-18.45

  Zajęcia prowadzone
przez SP w Mietniowie
8.00-14.00


Fitness
19.00-20.00

Próba zespołu Mietniowiacy
20.00-21.00

   Zajęcia prowadzone
przez SP w Mietniowie
8.00-14.00Warsztaty plastyczne
16.30-17.30Taniec nowoczesny
18.45-19.45
ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W SYGNECZOWIE
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Zajęcia prowadzone
przez SP w Sygneczowie
8.00-14.00Angielski dla dorosłych
18.00-19.00 (gr. A2/B1)
19.00-20.00 (A2)

  Zajęcia prowadzone
przez SP w Sygneczowie
8.00-14.00

Gimnastyka dla seniora
19.00-19.45
Fitness
20.00-21.00

  Zajęcia prowadzone
przez SP w Sygneczowie
8.00-14.00
  Zajęcia prowadzone
przez SP w Sygneczowie
8.00-14.00
Gimnastyka artystyczna
17.45-18.45
Fitness
20.15-21.15
 Zajęcia prowadzone
przez SP w Sygneczowie
8.00-14.00
ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W KOKOTOWIE
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Przedszkole
08.00-17.00Próba Zespołu Tańców
Regionalnych z Kokotowa
17.15-18:00
Przedszkole
08.00-17.00Gimnastyka dla Seniora
19.00-20.00Fitness
20.00-21.00

Przedszkole
08.00-17.00

Przedszkole
08.00-17.00
Fitness
20.00-21.00
Przedszkole
08.00-17.00Gimnastyka artystyczna
17.00-18.00 I grupa
18.00-19.00 II grupa