Relacje” to tytuł wystawy, której wernisaż odbył się w minioną sobotę w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce. Jej autorami są członkowie Grupy Twórczej „W wolnej chwili”, która od kilkunastu lat działa pod naszym patronatem. Uczestnicy zajęć spotykają się co tydzień podczas warsztatów prowadzonych przez instruktorkę Katarzynę Dziadkowiec, co najmniej raz w roku wyjeżdżają na letni plener artystyczny, a efektem ich twórczej pracy są tradycyjnie dwie ekspozycje w ciągu roku, które podziwiać można w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce. 

Oficjalnemu otwarciu pierwszej w 2020 roku wystawy towarzyszył występ duetu wokalno-instrumentalnego w składzie Marzena Rendak oraz Piotr Laska., którzy zaprezentowali się w repertuarze utworów z gatunku jazz, soul i pop.

Swoje prace tym razem zaprezentowali: Anna Bała, Irena Bryksy, Albina Długosz, Bożena Janus, Maja Kowalewska, Ewa Krysa, Marta Lont, Małgorzata Majka, Krystyna Piętka, Bolesław Sporysz, Renata Nowakowska-Wlazło, Małgorzata Przetaczek, Anna Dziadkowiec-Bisztyga oraz opiekun krupy Katarzyna Dziadkowiec.