Plan zajęć 2019/2020

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Sala zabaw

8.00-18.00

Sala zabaw

8.00-18.00


Nauka gry na
instrumentach
TOMASZ ŁATAK
(godziny do uzgodnienia z instruktorem)
14.30 – 18.00
Nauka gry na
instrumentach
TOMASZ ŁATAK
(godziny do uzgodnienia z instruktorem)
14.30 – 19.00


Warsztaty wokalne
Akademia Młodego Aktora
15.45 – 17.45

Klub Maluszka „Koralik”

17.30-19.00
Akademia Młodego Aktora
15.45 – 17.45
Nauka gry na
instrumentach

GRAŻYNA
KWIATKOWSKA
(godziny do uzgodnienia z instruktorem)
13.30 – 20.15
Nauka gry na
instrumentach
TOMASZ ŁATAK
(godziny do uzgodnienia z instruktorem)
16.00 – 18.00

Warsztaty
Kreatywnego Pisania
(wybrane poniedziałki miesiąca)
16.45-19.45
Smyki w rytmie muzyki
( I grupa)
16.00-17.00
(II grupa)
17.10 – 18.10
Sensoryka dla smyka (I grupa)
16.30-17.15(II grupa) 17.30-18.15
Dyżur PTTK

14.00-16.00

Klub Maluszka „Koralik”
16.00-17.30
 Tanecznym krokiem (sala vis-a-vis Lidla, ul. Kościuszki
16.00 – 17.30
Zajęcia rytmiczno-taneczne

17.30-18.15

Klub Młodego Plastyka
16.30 – 17.30
Próba chóru „Lutnia”

18:00-20:00

Próba teatru „Sztolnia”

18:00-21:00

 

Próba chóru „Lutnia”

18.00-20.00

Próba teatru „Sztolnia”
18.00-21.00
 
Grupa Twórcza „W wolnej chwili”

17:15- 19:15

Próba zespołu Yanabanda

18:00-20:00

Shuffle Dance
18.45- 19.45
 Próba zespołu Yanabanda

18:00-20:00

HARMONOGRAM DZIAŁU ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W LEDNICY GÓRNEJ

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

7.00-17.00 Przedszkole

FITNESS

19.30 – 20.30

7.00-17.00 Przedszkole

ZDROWY KRĘGOSŁUP

18.00-18.45

7.00-17.00 Przedszkole

FITNESS

19.30-20.30

7.00-17.00 Przedszkole

GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA

18.00-19.00

ZDROWY KRĘGOSŁUP
19.15-20.15

7.00-17.00 Przedszkole

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W JANOWICACH

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

Szkoła 8.00-15.00

FITNESS

19.30-20.30

Szkoła 8.00-15.00

KORALIK

17.15-18.45

ZEBRANIE STOWARZYSZENIA

19.30 (I wtorek miesiąca)

Szkoła 8.00-15.00

ZUMBA

19.00-20.00

ZEBRANIE KGW

18.00 (I środa miesiąca)

Szkoła 8.00-15.00

 

Szkoła 8.00-15.00

SZACHY

16.00-17.00

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W SUŁKOWIE

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

18.00-19.00

FITNESS

20.30-21.30

19.00 Zebranie KGW (I poniedziałek )

WARSZTATY PLASTYCZNE

17.45-18.45

PRÓBA ZESPOŁU SUŁKOWIANIE

20.00-22.00 (GR II i III)

KORALIK

16.30-18.00

FITNESS

20.30-21.30

PRÓBA ZESPOŁU SUŁKOWIANIE

17.30-22.00

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W MIETNIOWIE

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

Szkoła 8.00-14.00

ZUMBA

19.00-20.00

PRÓBA ZESPOŁU MIETNIOWIACY

20.00-21.00

Szkoła 8.00-14.00

PRÓBA ZESPOŁU MIETNIOWIACY

17.00-21.00

Szkoła 8.00-14.00

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

I grupa 16.00-17.00

II grupa 17.00-18.00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

18.00-18.45

Szkoła 8.00-14.00

KORALIK

16.30-18.00

PRÓBA ZESPOŁU MIETNIOWIACY

20.00-21.00

Szkoła 8.00-14.00

WARSZTATY PLASTYCZNE

16.30-17.30

SZACHY

17.35-18.35

TANIEC NOWOCZESNY

18.45-19.45

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W SYGNECZOWIE

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

Szkoła 8.00-15.00

ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH

18.15-19.15

Szkoła 8.00-15.00

GIMNASTYKA DLA SENIORA

19.00-19.45

FITNESS

20.00-21.00

Szkoła 8.00-15.00

Seniorzy II środa miesiąca

Szkoła 8.00-14.00

GIMNASTYKA ART. –

17.45-18.45

FITNESS

20.15-21.15

Szkoła 8.00-15.00

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W KOKOTOWIE

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00-17.00 Przedszkole

PRÓBA ZESPOŁU

17.15-18.00

8.00-17.00 Przedszkole

GIMNASTYKA DLA SENIORA

19.00-20.00

FITNESS

20.00-21.00

8.00-17.00 Przedszkole

SZACHY

17.00-18.0

8.00-17.00 Przedszkole

FITNESS
20.00-21.00

8.00-17.00 Przedszkole

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

17.30-18.30 I GRUPA

18.30-19.30 II GRUPA